Jedne z najdroższych mieszkań w Poznaniu powstaną przy samej Kaponierze

2020.01.14

Jeszcze w tym kwartale mają ruszyć prace budowlane na działce u zbiegu ulic Zwierzynieckiej i Gajowej w Poznaniu, gdzie firma Ataner postawi budynek mieszkalny o powierzchni 6 000 mkw.

Działka w narożniku ulic Zwierzyniecka i Gajowa w Poznaniu zostanie niebawem zabudowana. Jeszcze w tym kwartale ruszy budowa inwestycji mieszkaniowej firmy Ataner, której projekt architektoniczny przygotowała pracownia Ewy i Stanisława Sipińskich.

Nowa kamienica będzie miała w swoim najwyższym punkcie osiem kondygnacji i 25 metrów wysokości. W budynku zaplanowano 90 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od od 35 mkw. po nawet 165 mkw. apartamenty, które mieściły się będą na przedostatnim i ostatnim piętrze. Mieszkańców będą obsługiwały dwie windy. Pod budynkiem znajdzie się 3-poziomowa hala garażowa na 101 miejsc parkingowych.

W parterze kamienicy zaplanowano przestrzeń handlowo-usługową, natomiast w części pierwszego piętra znajdą się biura.

Jak czytamy na łamach portalu Gazeta.pl, inwestycja oferowała będzie jedne z najdroższych mieszkań w mieście. Ich cena nie została jeszcze jednak ustalona, pomimo, że są już pierwsze rezerwacje.

Źródło: Gazeta.pl

Inne wiadomości o Kamienica Zwierzyniecka/Gajowa, Sipińscy - Pracownia Architektoniczna Ewy i Stanisława Sipińskich, Ataner

Komentarze


 • Toja
  Gość
  2020-01-14 21:13:09
  Tak, tak. Już rezerwacje. Te mieszkania głównie kupują gangsterzy i mafiozi.

 • Darek_k
  Gość
  2020-01-15 06:26:32
  Za duzo filmow sie naogladałes.

 • Toja
  Gość
  2020-01-15 09:07:40
  Chyba Ty. Ja wychodzę z domu i rozmawiam z ludźmi.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.