Startuje realizacja osiedla Junique na poznańskim Grunwaldzie


2022.10.26
Autor: Piotr Maślak
Deweloper art.Locum rozpoczął budowę nowego osiedla na terenie dzielnicy Grunwald w Poznaniu. Inwestycja Junique realizowana będzie etapowo i zaoferuje oprócz mieszkań także przedszkole oraz sklep wielkopowierzchniowy.

Spółka art.Locum (dawniej mLocum) to deweloper, który w Poznaniu zrealizował już kilka projektów mieszkaniowych, w tym wieloetapowe osiedle Przylesie Marcelin przy ulicy Jeleniogórskiej, w ramach którego powstało prawie 1000 mieszkań.

Najnowszą propozycją dewelopera w stolicy Wielkopolski jest osiedle Junique, które wybudowane zostanie na terenie dzielnicy Grunwald, na Junikowie, pomiędzy ulicami Wieruszowską, Żmigrodzką i Miśnieńską. I etap inwestycji zakłada postawienie 6-kondygnacyjnego budynku wielorodzinnego na 79 mieszkań. W ofercie znajdują się lokale o metrażach od 33 do 88 mkw., w rozkładach od kawalerek, po mieszkania 2-, 3- i 4- pokojowe, do których przynależeć będą balkony, tarasy lub ogródki.

Miejsca parkingowe mieściły się będą w podziemnej hali garażowej, a także na stanowiskach naziemnych. Nie zabraknie również miejsca na odpoczynek czy place zabaw oraz punkty o charakterze handlowo-usługowym. Na terenie osiedla znajdzie się ponadto miejsce na przedszkole oraz sklep wielkopowierzchniowy.

I etap osiedla Junique będzie gotowy w III kwartale 2024 roku. Ceny zaczynają się od 8950 złotych brutto.

Komentarze


 • mark
  Gość
  2022-10-26 17:30:05
  o kurde xd od 9 koła na największym zadupiu Poznania. To na warszawskiej pradze idzie za 10k coś znaleźć

 • Mega
  Gość
  2022-10-27 14:32:36
  Prawie 1000 mieszkanek ;)

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.