Fama Jeżyce w Poznaniu z pozwoleniem na budowę

2020.03.31

Monday Development dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na budowę inwestycji Fama Jeżyce w Poznaniu. Ruszyły już prace ziemne.

Fama Jeżyce to wieloetapowe osiedle budynków wielorodzinnych w Poznaniu, które docelowo zaoferuje ponad 2 000 mieszkań wraz z częścią handlowo-usługową. Monday Development, jako deweloper inwestycji, otrzymał właśnie pozwolenie na budowę i przystąpił do pierwszych prac ziemnych na działce.

W pierwszym etapie osiedla Fama Jeżyce powstanie 251 mieszkań w dwóch budynkach wielorodzinnych. W ofercie inwestycji znajdują się kawalerki, jak i lokale 5-pokojowe. W parterze budynków zaplanowano przestrzeń o charakterze handlowo-usługową. Budynki powstaną w północnej części działki, najbliżej ulicy Kościelnej.

Oddanie do użytku I etapu osiedla zaplanowano na II połowę 2021 roku. W ramach budowy osiedla powstanie infrastruktura drogowa, w tym nowa ulica Nad Seganką

Fama Jeżyce powstaje na działce po dawnych zakładach Wiepofama w Poznaniu. Osiedle oferowało będzie przyszłym mieszkańcom wiele udogodnień, w tym m.in. rowerownię, samoobsługowy serwis naprawy jednośladów, czy miejsce do ładowania samochodów elektrycznych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.