Pierwszy najemca części biurowej Calisia One

2019.03.21

Pierwszym najemcą części biurowej kompleksu Calisia One w Kaliszu będzie Europejski Fundusz Leasingowy. Spółka należy do grupy Credit Agricole.

Calisia One to zrewitalizowany i rozbudowany budynek ponad 170-letniej fabryki fortepianów, w którym mieścił się będzie m.in. hotel Hampton by Hilton na prawie 100 pokoi, sale konferencyjne, centrum fitness, SPA oraz basen. Kompleks składa się również z kameralnego biurowca o łącznej powierzchni około 4 000 mkw. klasy A.

Pierwszym najemcą, który wprowadzi się do biurowej części Calisia One będzie Europejski Fundusz Leasingowy. Kaliski oddział spółki zajmie powierzchnię na 1. piętrze biurowca.

Dopełnieniem kaliskiej inwestycji jest zrwitalizowany dziedziniec fabryki, który posłuży jako przestrzeń publiczna dostępna dla wszystkich mieszkańców, gdzie będzie można m.in. skorzystać z oferty restauracyjnej.

Za projekt architektoniczny Calisia One odpowiada pracownia MODOarchitektura z Poznania, natomiast projekt Lobby oraz klatek schodowych powstał dzięki współpracy z pracownią Jeske Design Plus.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.