III etap katowickiego osiedla Francuska Park już w sprzedaży


2016.04.26
Autor: Urbanity.pl
Deweloper Atal uruchomił sprzedaż mieszkań w trzecim etapie inwestycji Francuska Park w Katowicach. W tej fazie projektu powstaną trzy budynki mieszkalne z 183 lokalami. Oddanie inwestycji do użytku planowane jesy na IV kwartał 2016 roku.

Osiedle Francuska Park w Katowicach powstaje u zbiegu ulic Francuskiej i Lotnisko. Inwestycja podzielona została na trzy etapy, z czego pierwszy i drugi uzyskał już pozwolenie na użytkowanie. W pierwszym etapie wybudowane zostały trzy budynki z 235 mieszkaniami. W drugiej fazie powstały kolejne trzy obiekty z 269 mieszkaniami. Łącznie w ramach osiedla Francuska Park powstaną 684 lokale.

W trzecim etapie inwestycji powstaną dodatkowe trzy budynki z 183 lokalami mieszkalnymi o metrażach od 26 do 134 metrów kwadratowych. W garażu podziemnym dostępnych będzie 239 miejsc parkingowych, a dodatkowe 30 stanowisk znajdzie się na zewnątrz. Na parterach obiektów zaplanowano również 3 lokale handlowo-usługowe, w których w całym osiedlu będzie 8.

Cena za mkw. wynosi 5 400 złotych, a za lokale na najwyższym piętrze 5 600 złotych brutto.

Za projekt osiedla Francuska Park odpowiada Wojciech Wojciechowski. Oddanie inwestycji do użytku planowane jest na czwarty kwartał tego roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.