Inwestycje w Katowicach

Forum

 • LL Gość
  Kiedy będzie spotkanie ponieważ z chęcią bym przyszła.
 • bankus Gość
  Miałem okazję procedować jeden z kredytów w tej inwestycji a poza tym niedaleko mieszkam. Wg mnie nie ma się czego przyczepić, bo lokalizacja jest prima: A4 5 min., DTŚ 7 min. do centrum 10 min. a komunikacją miejską max.20min. To dobra lokalizacja nawet dla pracujących poza K-cami, bo na ciągi komunikacyjne aglomeracji dostaniesz się bez korków w kilka minut. Infrastruktura pełna- jest wszystko na osiedlu a jednocześnie nie ma takiego ścisku jak np. na 1000-leciu. Do przedszkoli i żłobków na piechote, duża szkoła z basenem kamieniem rzucić, drogi rowerowe i stacje rowerów miejskich pod nosem, dużo zieleni., z parkingami nie najgorzej.
  Ze wzgl. praktycznych i ekonomicznych obecnie to najlepsza lokalizacja developerska w mieście bo zakres cen mieści się poniżej średniej w mieście, do tego porównajcie sobie czas dojazdu do centrum np. z Ligoty, dodajcie koszt dowozu dzieciaków do szkół i przedszkoli z innych lokalizacji i przeliczcie różnicę w cenie paliwa za okres trwania kredytu np. 25 lat, to wyjdzie Wam cena małego mieszkania w samym paliwie :)
  Nie oceniam jakości wykonania bo to niewiadoma, wybór budynku czy strony świata dla okien to indywidualna sprawa, ale lokalizacja inwestycji, cena i praktyczne względy oceniam bardzo wysoko. Poza tym okolicy nie da sie już bardziej zacieśnić bo poza budową 4 piętrowych budynków po drugiej str. ulicy w kierunku Makro możliwości deweloperów się chyba wyczerpały. Gdyby mnie było stać to byłaby to dla mnie topowa oferta.
 • giat Gość
  Oglądałem obie inwestycje i uczciwie mówiąc każda jest zupełnie inna. Ładne ale wysokie bloki na Bardowskiego czy ładne czteropiętrowe wille Premier Parku , to pytanie czego kto szuka w życiu ? Tak czy siak Osiedle Witosa ma dwie fajne i nowoczesne inwestycje co mnie osobiście bardzo cieszy :-)
 • Robert Gość
  Wszystko spoko samo centrum ceny poszybowały w góre i niedługo rynek pęknie i spadną trzeba się zastanowić na inwestycjami w normalnych pieniądzach np. TDJ buduje bardowskiego 1
 • Dominik Gość
  Co to za laseczka na zdjęciu? Chodziłbym z nią.
 • Piotrn Gość
  Czy to prawda że w sierpniu wygasa pozwolenie na budowę ?
 • Hania Gość
  Czy ktoś współpracował z firmą realizacji pod KLUCZ proponowane przez biuro spzedaży?

zobacz więcej...