Pozwolenie na użytkowanie osiedla Francuska Park II


2016.03.15
Autor: Urbanity.pl
Zakończyła się budowa drugiego etapu katowickiego osiedla Francuska Park, którego deweloperem jest firma Atal S.A. Wraz z otrzymaniem pozwolenia na użytkowanie, inwestor rozpoczął wydawanie mieszkań.

Francuska Park to osiedle budynków mieszkalnych wielorodzinnych, znajdujące się u zbiegu ulic Francuskiej i Lotnisko w Katowicach. W ramach pierwszego i drugiego etapu inwestycji powstało sześć obiektów o kaskadowych układach, które mają do dziewięciu kondygnacji.

W II etapie osiedla powstało 269 mieszkań w trzech budynkach. Metraże lokali kształtują się od 26 do 136 metrów kwadratowych. W podziemnym garażu samochodowym znajduje się 309 stanowisk, a kolejne 29 zaplanowano na miejscach postojowych zewnętrznych.

Atal S.A. rozpoczął również sprzedaż mieszkań w ukończonym już budynku numer 7, w którym znajdują się 104 mieszkania o powierzchni od 30 do 136 mkw. W części podziemnej budynku znajduje się także garaż, który pomieści 110 samochodów. Do tego obiektu przynależy również 13 miejsc postojowych zewnętrznych.

W aktualnej ofercie, na obu oferowanych etapach osiedla są 234 wolne lokale (z łącznej liczby 507).

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.