Face2Face Business Campus z elastycznymi biurami od CitySpace


2021.05.05
Autor: Urbanity.pl
Przy skrzyżowaniu ulic Grundmanna i Chorzowskiej w Katowicach otwarte zostało nowe biuro elastyczne operatora CitySpace.

Nowe biuro CitySpace znajduje się w katowickim kompleksie biurowym Face2Face Business Campus. Przestrzeń ma prawie 2 400 metrów kwadratowych i mieści się na czwartym i piątym piętrze biurowca przy skrzyżowaniu ulic Grundmanna i Chorzowskiej.

CitySpace oferuje w Katowicach 400 stanowisk pracy, a także biura prywatne, sale spotkań, przestrzeń z hot-deskami, kuchnie i strefę relaksu. Operator zapewnia dodatkowe udogodnienia, takie jak serwis sprzątający, recepcja, wsparcie IT i opieka menedżera biura.

Biuro zostało stworzone według naszych stałych zasad. Polegają one na tworzeniu wewnętrznie zdywersyfikowanych projektów, łączących możliwie szeroką liczbę funkcji. Dzięki wielofunkcyjności biuro odpowiada na potrzeby zróżnicowanej grupy przedsiębiorców, od freelancerów, przez młode start-upy, po duże korporacje – mówi Lisa Zettlin, Head of Business Development w CitySpace.

Za projekt wnętrz biura CitySpace w Katowicach odpowiada pracownia Medusa Group. Face2Face Business Campus tworzą dwa dwa wielofunkcyjne budynki, które oferują łącznie ponad 46 000 mkw. powierzchni do wynajęcia.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.