4 000 mkw. zielonej przestrzeni pomiędzy biurowcami w Katowicach

2021.08.13

Najemcy kompleksu biurowego Face2Face Business Campus w Katowicach mogą już w pełni korzystać z zielonego patio. Właścicielem inwestycji jest Echo Investment.

Katowicki Face2Face Business Campus to nowoczesny kompleks biurowy, który realizowany był w dwóch etapach od maja 2018 roku. Pod koniec 2020 roku oddano biurowce do użytku, a od teraz gotowy jest już także wyjątkowy dziedziniec pomiędzy budynkami.

Patio kompleksu spełnia szereg funkcji - na dziedzińcu mieszczą się miejsca do relaksu, pracy na świeżym powietrzu, boisko do koszykówki lub siatkówki, sad wiśniowy oraz miejsce do spożywania posiłków. Łączna powierzchnia terenu zagospodarowana pomiędzy biurowcami wynosi prawie 4 000 metrów kwadratowych. Za projekt tej części inwestycji Face2Face Business Campus odpowiada architekt Wojciech Małecki z MAŁECCY biuro projektowe.

Kompleks biurowy w Katowicach oferuje łącznie ponad 47 000 mkw. przestrzeni biurowej do wynajęcia. Wśród najemców Face2Face Business Campus znajdują się takie firmy jak: m.in. Orange, Capgemini, DAZN, Deloitte, Honeywell.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.