Nowa inwestycja o podwyższonym standardzie w Gdyni. Znamy ceny mieszkań.

2021.02.09

Dzielnica Mały Kack w Gdyni zostanie wzbogacona o elegancką inwestycję o podwyższonym standardzie - Sceneria Parkowa. Ruszyła już przedsprzedaż mieszkań.

Allcon rozpoczął przedsprzedaż nowego osiedla w Gdyni, które powstanie przy ulicy Parkowej dzielnicy Mały Kack. Kameralna inwestycja zakłada budowę jedynie 51 mieszkań oraz 9 lokali usługowych w dwóch, 3-piętrowych budynkach.

Sceneria Parkowa zlokalizowana będzie w sąsiedztwie lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Jednoetapowa inwestycja o podwyższonym standardzie zaoferuje budynki o jasnej elewacji z uszlachetnionymi detalami z wykorzystaniem mineralnych płytek klinkierowych. W południowo-zachodniej części osiedla zaplanowano park z placem zabaw, urozmaicony drzewami i niską roślinnością ozdobną.

Z kolei wnętrza budynków łączyły będą miejski charakter z szacunkiem do natury, w tym cegła, ciemnoszare wykończenia, czerń, szarość oraz głęboka zieleń. Całość uzupełnią złote i miedziane lampy.

Osiedle oferuje jedynie 51 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 43 do 123 metrów kwadratowych i układach od 2 do 5 pokoi. Lokale na parterze będą wyróżniać się ponadstandardową wysokością ponad 3 metrów oraz ogródkami o powierzchniach od 50 do 230 mkw. Ceny zaczynają się od 9 500 zł za mkw.

Deweloper zaplanował także część handlowo-usługowa, która znajdzie się w parterze z przeszklonymi witrynami od strony ulicy Parkowej. Wzdłuż lokali został zaprojektowany szeroki chodnik oraz liczne ławki. W strefie pomiędzy budynkami powstanie plac, który umożliwi właścicielom lokali gastronomicznych zorganizowanie latem ogródków z zewnętrznymi stolikami i parasolami.

Przyszli mieszkańcy będą mieli ponadto do wyłącznego użytku strefę rekreacyjną na świeżym powietrzu. Miejsca parkingowe znajdą się w podziemnej hali garażowej. Dodatkowo osiedle zaoferuje komórki lokatorskie i pomieszczenie na wózki i rowery.

Budowa Scenerii Parkowej rozpocznie się w II kwartale 2021 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • war
  Gość
  2021-02-10 00:11:22
  A co tam jest takiego ze jest podwyzszony standart woda w kranie czy co

 • standardzik
  Gość
  2021-02-22 11:22:57
  Podwyższony standard marketingowy. Więcej darmozjadów siedzi i wymyśla hasełka, a chińczyk w tym czasie dostarcza im komputery, monitory, śrubki, zaprawy, chemie, samochody

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.