Kameralna Sceneria Parkowa w Gdyni wkrótce gotowa


2022.01.18
Autor: Urbanity.pl
Na budowie kameralnego osiedla w Gdyni na jednym z budynków zawieszona została symboliczna wiecha, a to oznacza, że inwestycja osiągnęła swoją maksymalną wysokość.

Osiedle Parkowa Sceneria, którego nazwa nawiązuje do bliskości Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, powstaje w dzielnicy Mały Kack w Gdyni. Deweloperem jest firma Allcon.

W połowie stycznia inwestycja osiągnęła swoją maksymalną wysokość. Osiedle realizowane jest w ramach jednego etapu, a jego oddanie do użytku planowane jest na IV kwartał br.

Sceneria Parkowa składa się z trzypiętrowych budynków, w których znajduje się 58 mieszkań. W ofercie pozostały jeszcze lokale od 2 do 5 pokoi, z metrażem od 43 do 112 mkw. Ceny zaczynają się od 570 tysięcy złotych. Mieszkania na parterze dysponują ogródkami o powierzchni od 50 do aż 230 mkw

Budynki Scenerii Parkowej mają charakterystyczne i eleganckie elewacje z uszlachetnionymi detalami w postaci mineralnych płytek klinkierowych. We wnętrzach obiektów pojawi się cegła, kolory szarości oraz głęboka zieleń. Mieszkania na parterze będą posiadały ponadstandardową wysokością ponad 3 metrów.

Na terenie osiedla pojawi się też 9 lokali usługowych zlokalizowanych na parterze inwestycji z przeszklonymi witrynami od strony ulicy Parkowej. W strefie pomiędzy budynkami powstanie plac, który umożliwi właścicielom lokali gastronomicznych zorganizowanie latem ogródków z zewnętrznymi stolikami i parasolami. Osiedle zostanie wyposażone w podziemną halę garażową, komórki lokatorskie oraz pomieszczenie na wózki i rowery.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.