Allcon wprowadza kolejne apartamenty w ramach swojej inwestycji premium w Gdańsku


2022.06.24
Autor: Iwona Maślak, Urbanity.pl
Do sprzedaży trafiły właśnie mieszkania, które powstaną w ramach kameralnego projektu mieszkaniowego Atrium Oliva dewelopera Allcon. Ceny zaczynają się od 22 000 zł za mkw.

W drugim i zarazem ostatnim etapie osiedla Atrium Oliva w Gdańsku powstanie 47 apartamentów o zróżnicowanych metrażach do 128 mkw. Centralnym punktem osiedla będzie obniżone terenowo patio z roślinami, założeniem wodnym, kładką oraz teatralnymi schodami. Ceny nowych apartamentów zaczynają się od 22 000 zł za mkw .

W ostatnim etapie inwestycji powstaną dwa budynki wielorodzinne, których budowa właśnie się rozpoczęła. Inwestycja powstaje w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdańska – Oliwie, a o jakości premium projektu świadczą certyfikaty najwyższej jakość. Atrium Oliva zostanie wykończona drogimi, szlachetnymi materiałami. Co ważne, są one objęte deklaracją środowiskową BREEAM.

Wewnątrz budynków dla mieszkańców przygotowano wiele udogodnień, w tym m.in. strefę fitness z saunami czy salę klubową. Inwestycja nie będzie ogrodzona. Za projekt architektoniczny odpowiada biuro Roark Architekci. Całość będzie gotowa pod koniec 2023 roku.

Komentarze


  • Dark
    Gość
    2022-06-24 10:32:38
    strasznie drogo... za te cene to juz wolalbym pojsc w kierunku domow w lepszych lokalizacjach Gdanska - osobiscie podoba mi sie Lagom

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.