3T Office Park emituje obligacje o wartości 105 mln zł

2021.11.03

3T Office Park Sp. z o.o. wyemitowała obligacje o wartości 105 mln złotych. W całości objęli je inwestorzy instytucjonalni.

Inwestorzy instytucjonalni objęli warte 105 mln zł obligacje. Emisja to kolejny krok w realizacji największego projektu biurowego w historii Gdyni. Obligacje z blisko 3,5-letnim terminem zapadalności oprocentowane są w oparciu o stawkę WIBOR3M, powiększoną o marżę.

- Warto zauważyć, że obligacje w całości objęły renomowane fundusze inwestycyjne, co świadczy o jakości naszego projektu, największego spośród realizowanych w historii Gdyni i bez wątpienia jednego z najbardziej atrakcyjnych obiektów biurowych w Trójmieście. Należy podkreślić sprawny przebieg transakcji, wynikający przede wszystkim z profesjonalizmu i zaangażowania domu maklerskiego – mówi Sergiusz Gniadecki, inwestor biurowca, prezes zarządu w 3T Office Park Sp. z o.o.

Wyłącznym organizatorem i agentem emisji był Michael / Ström Dom Maklerski. Rolę doradcy prawnego w transakcji pełniła kancelaria DJM Dubiński Jeleński Masiarz i Wspólnicy.

Biurowiec 3T Office Park otrzymał formalną zgodę na użytkowanie w październiku 2021 roku. Trzy wieże o łącznej powierzchni 38 460 m2 GLA znajdują się na granicy dobrze skomunikowanych gdyńskich dzielnic: Wzgórze Św. Maksymiliana i Redłowo. Wraz z biurowcami usytuowanymi przy ul. Łużyckiej oraz Pomorskim Parkiem Naukowo-Technologicznym obiekt tworzy najważniejsze centrum biznesowe w Gdyni i jedno z największych w Trójmieście.

Budynek posiada certyfikaty: BREEAM Interim na poziomie „Excellent”. Wśród najemców kompleksu znajdują się Asseco Poland S.A., Wartsila Polska, Maersk Polska, centrum medyczne i stomatologiczne Medicover, restauracja Meating Point oraz żłobek i przedszkole Mały Einstein.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.