W nadmorskiej części Gdańska można kupić apartament hotelowy

2021.03.31

Dekpol Deweloper daje możliwość zakupu apartamentów hotelowych sprzedawanych w systemie condominium w ramach nadmorskiego projektu Sol Marina w Gdańsku.

Condohotel Sol Marina wchodzi w skład kompleksu zlokalizowanego w nadmorskiej części Gdańska. Deweloper oferuje do sprzedaży 130 lokali o metrażach od 22 do 32 metrów kwadratowych, które powstaną w dominującym na terenie inwestycji 11-kondygnacyjnym budynku.

W ramach tej części gdańskiego kompleksu przygotowana zostanie także strefa rekreacyjna z basenem oferującym unikatowy widok na marinę. Wśród udogodnień znajdą się m.in. lobby z recepcją, restauracja, gabinety SPA, sala fitness i centrum konferencyjno-biznesowe. Obiektem zarządzać będzie podmiot odpowiedzialny za funkcjonowanie hoteli i apartamentów sieci Grano.

Obiekt hotelowy Condohotel Sol Marina ma zostać oddany do użytku w pierwszym kwartale 2023 roku.

Potencjalni inwestorzy mogą liczyć m.in. zakup lokalu z odrębną własnością, umowę dzierżawy na okres 15 lat, czy podział przychodów w stosunku 50/50 z usług noclegowych. Minimalny czynsz wynosi 5%. Dodatkowo nabywcy apartamentów hotelowych mogą liczyć na utrzymywanie obiektu podczas okresu dzierżawy, a ponadto będą mieli możliwość skorzystania z 14-dniowego pobytu właścicielskiego.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


 • Mikołaj
  Gość
  2021-03-31 16:38:06
  Wszystko można kupić jak się ma pieniądze, tylko co z tego.

 • Luksus
  Gość
  2021-03-31 17:50:24
  Widokiem na wysypisko odpadów fosforowych

 • Movie
  Gość
  2021-03-31 19:23:01
  To miejsce "Sobieszewo" to jeden wielki SYF. Infrastruktura z PRL. We wszystkich ośrodkach tylko Ukraińcy, nie ma tam żadnego sklepu oprócz Żabki i syfnych dziupli, pijaczki i bezrobotna młodzież.
  Do wczasowiczów, plaża to jedna wielka KIŁA. Brak toalet, syf na dojściu do plaży, brak parkingów a plaża na odcinku 11km to jedno wielkie śmietnisko tego co wyrzuci morze.
  Na prawdę szkoda pieniędzy i fatygi.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.