Rusza sprzedaż pokoi condohotelowych w prestiżowym projekcie Sol Marina w Gdańsku

2021.01.19

Dekpol Deweloper wprowadza do oferty pokoje condohotelowe z prestiżowej inwestycji wieloetapowej Sol Marina w Gdańsku.

Kompleks Sol Marina w Gdańsku powstaje w nadmorskiej części miasta, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku. W trzech etapach inwestycji zaplanowano łącznie ponad 400 apartamentów oraz pokoi hotelowych. Deweloperem jest firma Dekpol.

Od 2019 roku w budowie jest I etap kompleksu, który zakłada wybudowanie 92 luksusowych lokali o metrażach od 30 do 85 metrów kwadratowych. Oddanie do użytku zaplanowano na II kwartał tego roku.

Dekpol Deweloper wprowadził właśnie do oferty 130 pokoi condohotelowych w reprezentacyjnym, 11-kondygnacyjnym budynku Sol Marina. Lokale mają powierzchnie od 22 do 32 mkw. i są w pełni wykończone i wyposażone. Do każdego apartamentu przynależeć będzie balkon.

Powstający obiekt będzie miał elewację w kształcie żagla i będzie górował nad otaczającą go zabudową. W budynku, oprócz pokoi hotelowych, mieściła się będzie strefa rekreacyjna z basenem, a także lobby z recepcją, restauracja, gabinety SPA, sala fitness oraz centrum konferencyjno-biznesowe.

Ceny lokali w Sol Marina zaczynają się od ok. 16 600. zł netto za metr kwadratowy powierzchni. Obiektem zarządzać będzie podmiot odpowiedzialny za funkcjonowanie hoteli i apartamentów sieci Grano. Budynek hotelowy kompleksu Sol Marina zostanie oddany do użytku w I kwartale 2023 roku.

Inwestycja w Gdańsku to także prywatna marina. Za projekt architektoniczny kompleksu Sol Marina odpowiadają biura LSA oraz K&M Design i BO Projekty. Wnętrza to zasługa pracowni Ideograf Pauliny Czurak, natomiast generalnym wykonawcą jest Dekpol Budownictwo.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.