Trwa budowa II etapu inwestycji tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku

2021.10.20

Dekpol Deweloper prowadzi obecnie budowę II etapu kompleksu Sol Malina na gdańskim wybrzeżu. Równolegle zakończyła się sprzedaż mieszkań z pierwszej części inwestycji.

Kompleks Sol Marina to inwestycja apartamentowa z własną mariną jachtową, której budowa rozpoczęła się w 2019 roku. I etap, który składał się z 77 mieszkań 2-, 3- oraz 4-pokojowych o powierzchni od 41 do 89 mkw., w trzynastu kameralnych budynkach został oddany do użytku w II kwartale br. Wszystkie apartamenty znalazły już swoich właścicieli.

W sprzedaży pozostają mieszkania z II etapu inwestycji Sol Marina w Gdańsku. Ta część kompleksu składa się ze 127 apartamentów o metrażach od 26 do 86 mkw.

Docelowo inwestycja na gdańskim wybrzeżu, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku, zaoferuje kilkaset apartamentów w trzech etapach. Za projekt architektoniczny odpowiadają biura LSA oraz K&M Design i BO Projekty. Projekt wnętrz przygotowała Paulina Czurak ze Studia IDEOGRAF. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol Budownictwo.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.