Trwa budowa II etapu inwestycji tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku


2021.10.20
Autor: Urbanity.pl
Dekpol Deweloper prowadzi obecnie budowę II etapu kompleksu Sol Malina na gdańskim wybrzeżu. Równolegle zakończyła się sprzedaż mieszkań z pierwszej części inwestycji.

Kompleks Sol Marina to inwestycja apartamentowa z własną mariną jachtową, której budowa rozpoczęła się w 2019 roku. I etap, który składał się z 77 mieszkań 2-, 3- oraz 4-pokojowych o powierzchni od 41 do 89 mkw., w trzynastu kameralnych budynkach został oddany do użytku w II kwartale br. Wszystkie apartamenty znalazły już swoich właścicieli.

W sprzedaży pozostają mieszkania z II etapu inwestycji Sol Marina w Gdańsku. Ta część kompleksu składa się ze 127 apartamentów o metrażach od 26 do 86 mkw.

Docelowo inwestycja na gdańskim wybrzeżu, tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku, zaoferuje kilkaset apartamentów w trzech etapach. Za projekt architektoniczny odpowiadają biura LSA oraz K&M Design i BO Projekty. Projekt wnętrz przygotowała Paulina Czurak ze Studia IDEOGRAF. Generalnym wykonawcą inwestycji jest Dekpol Budownictwo.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.