Sol Marina - apartament z miejscem na prywatny jacht w marinie

2019.07.04

Ruszyła sprzedaż apartamentów, które powstaną w ramach pierwszego etapu osiedla Sol Marina w nadmorskiej części Gdańska. Deweloperem jest firma Dekpol.

W pierwszym etapie inwestycji Sol Marina znajdują się 92 apartamenty o metrażach od 39 do 89 metrów kwadratowych i układach -2, -3 oraz -4 pokojowych. Lokale wyposażone zostaną m.in. w panoramiczne okna, a mieszkania na parterze w tarasy i ogródki.

W tej części Sol Mariny wybudowany zostanie również 10-kondygnacyjny budynek z apartamentami, strefą rekreacyjną z basenem, restauracją, centrum konferencyjno-biznesowym i salą zabaw dla dzieci.

Z uwagi na lokalizację inwestycji, przyszli mieszkańcy osiedla będą mieli możliwość zakupu miejsca na swój prywatny jacht w marinie. Szerokie, ponad 5-metrowe miejsca do cumowania łodzi pozwolą na ich swobodne manewrowanie.

Trzynaście pierwszych budynków osiedla Sol Marina zostanie oddany do użytku w 2021 roku. Ceny luksusowych apartamentów zaczynają się od około 573 000 zł netto za mkw.

Docelowo osiedle, które realizowane będzie w trzech etapach, zaoferuje łącznie kilkaset apartamentów. Za projekt architektoniczny odpowiadają biura LSA oraz K&M Design i BO Projekty.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • Hmmm
    Gość
    2019-07-05 15:56:11
    573 000 zł netto za mkw? Chyba kogoś poniosła fantazja

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.