W Gdańsku powstanie osiedle apartamentów Sol Marina

2018.12.03

W ramach najnowszego planu inwestycyjnego firmy Dekpol, w nadmorskiej części Gdańska powstanie luksusowy kompleks budynków apartamentowych Sol Marina. Projekt realizowany będzie w trzech etapach.

Sol Marina to gdańska inwestycja składająca się z apartamentów wraz z miejscami do cumowania jachtów i łodzi motorowych. Na 11-hektarowym terenie powstaną budynki o łącznej powierzchni prawie 23 000 mkw.

Inwestycja zakłada budowę kilkuset apartamentów o zróżnicowanych metrażach od 33 do 132 mkw. W pierwszym etapie zostanie zbudowana część budynków apartamentowych z miejscami postojowymi oraz do cumowania łodzi. Planowany jest także dwukondygnacyjny kapitanat z restauracją, salą zabaw dla dzieci oraz salą bankietową i konferencyjną, a także 10-kondygnacyjny apartamentowiec, w którym znajdą się lobby, basen, sauna sucha i mokra oraz siłownia.

W drugiej i trzeciej fazie osiedla Sol Marina zaplanowano część kameralnych budynków apartamentowych. Za projekt architektoniczny odpowiadają biura LSA oraz K&M Karczewski.

Inwestycja powstanie tuż nad brzegiem ujścia Martwej Wisły do Bałtyku w pobliżu Wyspy Sobieszewskiej. Oferta apartamentów Sol Marina skierowana jest szczególnie do osób inwestujących w lokale na wynajem.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.