Rusza sprzedaż mieszkań Osiedla Fotoplastykon w Gdańsku

2017.02.15

Polnord wprowadził do sprzedaży mieszkania, które powstaną w ramach osiedla Fotoplastykon w Gdańsku. Pierwszy etap inwestycji zostanie oddany do użytku w trzecim kwartale przyszłego roku.

Pierwszy etap osiedla Fotoplastykon to zespół trzech 4-kondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych, w których znajdą się 153 mieszkania. W sprzedaży znajdują się funkcjonalne lokale od kawalerek po mieszkania 4-pokojowe o metrażach od 29 do 104 metrów kwadratowych.

Lokale posiadały będą balkony lub ogródki na parterze. Mieszkania znajdujące się na ostatnim pietrze, dysponowały będą tarasami z widokiem na zbiornik wodny Świętokrzyska II. Pod budynkami znajdą się komórki lokatorskie, boksy, rowerowania i wózkownia. Dodatkowo w podziemnej hali garażowej zaplanowano 51 miejsc postojowych, a kolejne 151 znajdzie się na zewnątrz obiektów.

Osiedle Fotoplastykon powstaje w południowej dzielnicy Gdańska - Rębowie.

Sprzedaż mieszkań ruszyła 15 lutego. Łącznie w ofercie znalazły się 153 lokale, których cena zaczyna się od 4 550 zł za mkw. I etap osiedla zostanie oddany do użytku w III kwartale 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.