Powstaje trzeci budynek na osiedlu Cztery Oceany

2015.06.08

Ruszyły prace budowlane związane z realizacją trzeciego etapu osiedla Cztery Oceany, które powstaje na Przymorzu w Gdańsku. W tej fazie projektu wybudowany zostanie budynek mieszkaniowo-usługowy o nazwie "Spokojny" na 193 lokale mieszkalne.

Trzeci budynek projektu Cztery Oceany będzie miał osiemnaście kondygnacji naziemnych oraz jedną kondygnację podziemną. Łącznie w obiekcie, który powstaje pod nazwą "Spokojny", znajdą się 193 mieszkania, które deweloper odda do użytku w pierwszym kwartale 2017 roku.

Generalnym wykonawcą trzeciego etapu inwestycji została ponownie firma CFE Polska, która realizowała poprzednie dwie fazy osiedla. Za projekt architektoniczny odpowiada Pomorskie Biuro Projektowe GEL i Conix Architects.

Gdańskie osiedle Cztery Oceany powstaje na działce przy ulicy Obrońców Wybrzeża na Przymorzu. Inwestorem projektu jest firma BPI z Belgii. Pierwszym oddanym budynkiem jest "Atlantyk", którego budowa zakończyła się w 2011 roku. Drugi obiekt - "Indyjski" został oddany do użytku w ubiegłym roku. Powierzchnie mieszkań kształtują się od 39 do 150 metrów kwadratowych. W czwartym etapie inwestycji powstanie ostatni budynek, który zrealizowany zostanie pod nazwą - Południowy.

Cały kompleks zostanie oddany do użytku do końca 2018 roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.