Powstaje ostatni budynek osiedla Cztery Oceany w Gdańsku


2017.03.22
Autor: Urbanity.pl
Oddany został do użytku trzeci etap inwestycji mieszkaniowej Cztery Oceany, która powstaje w Gdańsku w dzielnicy Przymorze. Projekt realizowany jest przez dewelopera BPI Polska.

Osiedle Cztery Oceany to zespół czterech wież nazwanych na cześć oceanów - Atlantyckiego, Indyjskiego, Spokojnego i Południowego. Inwestycja powstaje na działce przy ulicy Obrońców Wybrzeża na Przymorzu.

W pierwszym etapie kompleksu powstał budynek z 140 mieszkaniami o metrażach od 30 do 158 metrów kwadratowych. Ta część inwestycji została oddana w 2011 roku. Trzy lata później zakończyła się realizacja II etapu osiedla z 186 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 127 mkw. Świeżo oddany do użytku etap III to 190 lokali mieszkalnych w metrażach od 27 do 89 mkw. W ostatnim etapie, który swoją premierę będzie miał w czwartym kwartale br., powstaną 192 mieszkania o powierzchni od 26 do 111 mkw. Sprzedanych zostało już 97 proc. lokali.

Wszystkie budynki Czterech Oceanów posiadają recepcję, miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, place zabaw dla dzieci oraz lokale handlowo-usługowe na parterze. Na dachu obiektów z etapu III i IV mieszczą się tarasy widokowe.

BPI Polska zapowiada już, że po oddaniu ostatniego budynku tej inwestycji, nie wykluczone, że przystąpi do realizacji kolejnych projektów w Trójmieście.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.