Międzynarodowa firma farmaceutyczna z biurem w biurowcu Wave

2021.01.11

Do gdańskiego biurowca Wave wprowadzi się jeszcze w tym roku LEO Pharma, która jest międzynarodową firmą farmaceutyczną założoną w 1908 roku.

Firma LEO Pharma, która jest liderem w dermatologii medycznej wynajęła ponad 1 500 metrów kwadratowych powierzchni biurowej w nowoczesnym biurowcu Wave. W gdańskim budynku ta międzynarodowa firma farmaceutyczna zajmie biura na 10. piętrze, gdzie uruchomi swoje globalne centrum usług biznesowych.

Pracownicy LEO Pharma wprowadzą się do budynku w pierwszym kwartale br. Do końca 2022 roku firma zamierza powiększyć swój zespół o 100 nowych pracowników. Początkowo w nowym biurze LEO Pharma zajmować się będzie łańcuchem międzynarodowych dostaw i zamówień. Następnie jego działalność zostanie rozszerzona o dział finansowy i HR.W procesie wynajmu doradzali konsultanci z CBRE.

Wave to nowoczesny biurowiec, który oferuje około 24 800 mkw. powierzchni GLA i stanowi pierwszy etap gdańskiego kompleksu. W drugiej fazie projektu powstanie budynek, dzięki któremu łączna powierzchnia najmu inwestycji wyniesie około 48 000 mkw.

Generalnym wykonawcą biurowca jest Skanska S.A., natomiast projekt architektoniczny powstał w śląskiej pracowni medusa group.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec Wave, Skanska, Medusa Group - Przemysław Łukasik, Łukasz Zagała

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.