Światowa marka otwiera biuro w Gdańsku. Wave zyskuje prestiżowego najemcę


2023.01.12
Autor: Bartosz Motorek
Biurowiec Wave w Gdańsku zyskał prestiżowego najemcę. Do budynku wprowadzi się firma Accenture, która współpracuje z ponad 90 firmami z listy Fortune Global 100 i zatrudnia ponad 700 tys. pracowników obsługujących klientów w ponad 120 krajach.

Na ósmym piętrze biurowca Wave w Gdańsku mieści się nowe biuro firmy doradczej Accenture, świadczącą profesjonalne usługi na rzecz przedsiębiorstw, będących światowymi liderami, a także organizacji rządowych i pozarządowych. Obecnie firma zatrudnia 738 tys. pracowników obsługujących klientów w ponad 120 krajach. W nowym biurze w Gdańsku pracować będzie około 100 pracowników na powierzchni ponad 1 000 mkw. W procesie najmu uczestniczyli eksperci z firmy CBRE.   

Nowy najemca biurowca w gdańskiej Oliwie współpracuje z ponad 90 firmami z listy Fortune Global 100. W 2021 roku, po raz 19 z rzędu, firma znalazła się w zestawieniu "World's Most Admired Companies" opracowywanej przez magazyn Fortune. Biuro w budynku Wave wyposażone jest w prośrodowiskowe i innowacyjne rozwiązania, które zostały poddane dodatkowej certyfikacji LEED Interior Design.

Wave to nowoczesny biurowiec klasy A, który dysponuje powierzchnią najmu na poziomie blisko 25 000 mkw. Jako pierwszy tego typu budynek w Trójmieście został wyróżniony prestiżowym certyfikatem WELL Core & Shell na poziomie Gold. Biurowiec posiada także centrum współdzielonej mobilności, City Hub, które wspiera alternatywne środki transportu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.