Ponowne otwarcie Parku Wodnego Suntago. Limitowana ilość biletów


2020.06.12
Autor: Urbanity.pl
Park wodny Suntago, który jest częścią ogromnego kompleksu Park of Poland, zostanie ponownie otwarty 18 czerwca br. Już teraz można kupić bilety na oficjalnej stronie parku.

W związku z wprowadzeniem IV etapu odmrażania gospodarki, ponownie otwarty zostanie największy zadaszony park wodny w Europie, który stanowi pierwszy etap kompleksu Park of Poland. Można już rezerwować bilety, które są dostępne w limitowanych ilościach. Otwarcie zaplanowano na 18 czerwca.

Park wodny Suntago zlokalizowany jest we Wręczy obok Mszczonowa. W związku z panującą pandemią koronawirusa, właściciel obiektu wdrożył szereg zabezpieczeń, które mają na celu zapewnienie w pełni bezpiecznego pobytu na terenie parku wodnego, w tym m.in. limit osób odwiedzających obiekt w jednym momencie, umożliwiający zachowanie odpowiedniego dystansu, codzienna pełna dezynfekcja parku oraz regularna dezynfekcja wszystkich powierzchni wspólnych czy system kolejkowy z zachowaniem bezpiecznego dystansu.

Po ponownym otwarciu parku wodnego, na klientów będzie czekało szereg nowości. Już od lipca osoby, które planują na dłużej zostać w Suntago, będą mogli skorzystać z osiedla 92 domków Suntago Village z recepcją i mini delikatesami. Z bazy noclegowej do parku goście będą mogli możliwość dojechać shuttle busem.

Nadal trwają jeszcze prace nad strefą zewnętrzną Suntago. Docelowo w tej części poza leżakami do relaksu znajdzie się wielki wodny plac zabaw dla najmłodszych gości parku.

W okresie wakacyjnym (29.06-31.08.2020 r.) przez cały tydzień obowiązywać będą ceny weekendowe.

Suntago Wodny Świat to łącznie 30 zjeżdżalni, basen z falą, rwąca rzeka, rzeka przygód, zewnętrzny wodny plac zabaw od lipca br., 3 baseny solankowe Dead Sea, 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami, 12 saun tematycznych o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza, Grota Solna i komnata śnieżna Mont Blanc, 14 pokoi do masażu, 2 otwierane dachy, które zapewnią w słoneczne dni cyrkulację powierza, 3 restauracje oraz kawiarnia w holu głównym czy 4 bary w wodzie, Juice Bar oraz punkt z lodami.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.