Ponowne otwarcie Parku Wodnego Suntago. Limitowana ilość biletów

2020.06.12

Park wodny Suntago, który jest częścią ogromnego kompleksu Park of Poland, zostanie ponownie otwarty 18 czerwca br. Już teraz można kupić bilety na oficjalnej stronie parku.

W związku z wprowadzeniem IV etapu odmrażania gospodarki, ponownie otwarty zostanie największy zadaszony park wodny w Europie, który stanowi pierwszy etap kompleksu Park of Poland. Można już rezerwować bilety, które są dostępne w limitowanych ilościach. Otwarcie zaplanowano na 18 czerwca.

Park wodny Suntago zlokalizowany jest we Wręczy obok Mszczonowa. W związku z panującą pandemią koronawirusa, właściciel obiektu wdrożył szereg zabezpieczeń, które mają na celu zapewnienie w pełni bezpiecznego pobytu na terenie parku wodnego, w tym m.in. limit osób odwiedzających obiekt w jednym momencie, umożliwiający zachowanie odpowiedniego dystansu, codzienna pełna dezynfekcja parku oraz regularna dezynfekcja wszystkich powierzchni wspólnych czy system kolejkowy z zachowaniem bezpiecznego dystansu.

Po ponownym otwarciu parku wodnego, na klientów będzie czekało szereg nowości. Już od lipca osoby, które planują na dłużej zostać w Suntago, będą mogli skorzystać z osiedla 92 domków Suntago Village z recepcją i mini delikatesami. Z bazy noclegowej do parku goście będą mogli możliwość dojechać shuttle busem.

Nadal trwają jeszcze prace nad strefą zewnętrzną Suntago. Docelowo w tej części poza leżakami do relaksu znajdzie się wielki wodny plac zabaw dla najmłodszych gości parku.

W okresie wakacyjnym (29.06-31.08.2020 r.) przez cały tydzień obowiązywać będą ceny weekendowe.

Suntago Wodny Świat to łącznie 30 zjeżdżalni, basen z falą, rwąca rzeka, rzeka przygód, zewnętrzny wodny plac zabaw od lipca br., 3 baseny solankowe Dead Sea, 5 basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami, 12 saun tematycznych o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza, Grota Solna i komnata śnieżna Mont Blanc, 14 pokoi do masażu, 2 otwierane dachy, które zapewnią w słoneczne dni cyrkulację powierza, 3 restauracje oraz kawiarnia w holu głównym czy 4 bary w wodzie, Juice Bar oraz punkt z lodami.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.