Oficjalna data otwarcia Suntago Wodny Świat w Park of Poland. Rusza sprzedaż biletów

2020.01.27

Oficjalnie potwierdzona została data otwarcia największego zadaszonego parku wodnego w Europie - Suntago Wodny Świat w Park of Poland. Ruszyła także sprzedaż biletów.

Suntago Wodny Świat stanowi pierwszy etap kompleksu Park of Poland, który znajduje się we Wręczy obok Mszczonowa i jest największym zadaszonym parkiem wodnym w Europie. Koszt inwestycji wyniósł 170 mln euro, a inwestorem jest Global City Holdings.

Od 20 lutego 2020 roku będzie można korzystać z wyjątkowej inwestycji, jaką jest Suntago Wodny Świat w Park of Poland. Można już dokonywać zakupu biletów na tę okoliczność.

Jak kupić bilet do Suntago Wodny Świat?
Dzisiaj wystartowała sprzedaż biletów do Suntago Wodny Świat, którą można dokonać wchodząc na nową stronę internetową www.parkofpoland.com i wybierając długość pobytu, datę przyjazdu oraz liczbę osób. Następnie wybieramy rodzaj biletu, strefę, ilość godzin w parku i przechodzimy do płatności. Po zakupie, gotowy bilet zostanie wygenerowany i wysłany na wskazany adres e-mail.

Ile kosztuje bilet wstępu i godziny otwarcia?
Ceny do Suntago Wodny Świat zaczynają się już od 39 zł dla dzieci i 59 zł dla dorosłych. Całodobowy bilet dla dzieci zaczyna się od 79 zł, a dla dorosłych od 99 zł. Park funkcjonował będzie przez cały rok w godzinach: w tygodniu 10:00 – 22:00, w weekendy i święta 9:00 – 22:00.

Strefa Jamango dostępna jest dla wszystkich, natomiast strefy Relax i Saunaria dostępne są wyłącznie dla osób powyżej 16 roku życia. Cena całodniowego biletu do wszystkich stref dla osoby dorosłej zaczyna się już od 129 zł.

Atrakcje Suntago Wodny Świat w Park of Poland
Park pod Mszczonowem podzielony został na trzy strefy tematyczne w tropikalnej temperaturze 32 stopni Celsjusza. Kompleks oferuje takie atrakcje jak: 32 zjeżdzalnie wodne, basen z falami, basen relax z tzw. dziką rzeką, basen "rzeka przygód", wodny plac zabaw, maszyna Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem, zewnętrzny wodny plac zabaw z podgrzewaną wodą, trzy baseny solankowe Dead Sea, pięć basenów witalnych, wypełnionych wodą z minerałami oraz dziesięć saun o zróżnicowanej temperaturze i wilgotności powietrza.

Dla tych, którzy chcą na dłużej pozostać w parku wodnym, przygotowano bazę noclegową Suntago Village, która otwarta zostanie w marcu br. i zaoferuje 92 w pełni wyposażone, nowoczesne domki modułowe ze strefami zabaw dla dzieci, przestrzenią do grillowania, centralnym budynkiem oraz recepcją z mini sklepem.

Suntago Wodny Świat w Park of Poland to projekt stworzony przez Global City Holdings i stanowi pierwszy etap kompleksu. Budowa I etapu rozpoczęła się w maju 2017 roku, a jej koszt wyniósł 170 mln euro. Sponsorami strategicznymi Sutango są Samsung i Pepsi.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • onna
    Gość
    2020-01-28 07:38:45
    Dlaczego piszecie o biletach całodobowych, jeśli obiekt czynny od 9 do 22:00. Czy ktoś chce wprowadzić klientów celowo w błąd?????

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.