Coraz więcej wiemy o dacie otwarcia Suntago Wodny Świat


2020.01.23
Autor: Gazeta.pl
W pierwszym kwartale br., otwarty zostanie największy park wodny w Polsce - Suntago Wodny Świat, który powstał na działce o powierzchni około 20 hektarów.

Najprawdopodobniej jeszcze w trakcie ferii zimowych w Mazowieckiem otwarty zostanie park wodny Suntago Wodny Świat, który zlokalizowany jest na terenie gminy Mszczonów - niecałe 50 km od Warszawy. Jego budowa wystartowała w maju 2017 roku.

Jak dowiedziała się Gazeta.pl w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Żyrardowie w pierwszym tygodniu lutego przeprowadzona ma zostać kontrola obowiązkowa obiektu. W przypadku braku uwag, pozwolenie na użytkowanie Suntago mogłoby zostać wydane w następnym tygodniu.

Na terenie parku wodnego zakończyły się już wszystkie prace konstrukcyjne i wykończeniowe. Pomimo, że inwestor nie podał daty otwarcia Suntago Wodny Świat, to na 18 lutego zapowiedziana została konferencja prasowa dotycząca inwestycji. Możliwe, że to właśnie w tym dniu oficjalnie otwarty zostanie największy w Polsce park wodny.

Suntago Wodny Świat oferuje 18 basenów, 2 500 mkw. saun czy 30 zjeżdżalni wodnych o łącznej długości 3 km. Całość uzupełniona zostanie o bary, restauracje czy dwuhektarowy ogród i kilkaset palm pod dachem.

Kompleks, który otwarty zostanie jeszcze w tym kwartale, stanowi pierwszy etap parku rozrywki Park of Poland, którego inwestorem jest izraelska firma Global City Holdings.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.