Od jutra dostępny nocleg w Suntago Village w kompleksie Park of Poland


2020.07.20
Autor: Urbanity.pl
W sąsiedztwie największego zadaszonego parku wodnego w Europie - Suntago Wodny Świat, otwarty został Suntago Village, czyli kompleks 92 bungalowów.

Od 21 lipca br., funkcjonował będzie Suntago Village, który będzie częścią kompleksu Park of Poland, zlokalizowanego we Wręczy obok Mszczonowa, 40 minut Warszawy. Jest to miejsce dla gości, którzy planują dłuższy pobyt w największym zadaszonym parku wodnym w Europie – Suntago.

Suntago Village składa się z 92 bungalowców, gdzie każdy ma 37 mkw. powierzchni, na co składa się sypialnia z dwoma pojedynczymi lub jednym podwójnym łóżkiem oraz salon z rozkładaną dwuosobową sofą. Salon połączony jest z pełni wyposażonym aneksem kuchennym. Na terenie całego Suntago Village dostępne jest darmowe WiFi.

W centrum Suntago Village znajduje się Sun HUB, czyli recepcja główna, mini delikatesy, snack bar z autorskimi kanapkami oraz kawą i herbatą.

Wraz z otwarciem Suntago Village do dyspozycji gości oddany zostanie bezpłatny, elektryczny ECO Shuttle Bus, którym będzie można dostać się do Suntago.

Obecnie trwają jeszcze prace nad strefą zewnętrzną Suntago Village, gdzie docelowo powstanie plac zabaw dla dzieci, strefa grillowa dla rodzin i grup oraz plac umożliwiający grę w siatkówkę, badmintona czy bule.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.