Zmienia się działka przy Chmielnej 89 w Warszawie


2018.08.20
Autor: Urbanity.pl
Postępują prace budowlane na działce przy ulicy Chmielnej 89 w Warszawie, na której powstaje jeden z najbardziej wyróżniających się projektów biurowych w stolicy. Inwestycja będzie gotowa w IV kwartale 2019 roku.

U zbiegu Chmielnej i Twardej na Woli widać już filary podcieni, które wyglądają ponad poziom chodnika. Obecnie w budowie są pierwszej kondygnacje naziemne budynku. Cavatina, jako inwestor biurowca, chce stworzyć w tym miejscu przyjazne miejsce dla Warszawiaków.Narożnik ulicy Chmielnej, tuż przy kładce prowadzącej do znanego ze swojej bryły dworca Warszawa Ochota, zyskuje nowy, bardziej miejski charakter. Arkade podcienia biurowca Chmielna 89 sprawić mają, że będzie to jeden z najbardziej wyróżniających się obiektów w stolicy. Na parterze budynku znajdzie się reprezentacyjne lobby oraz restauracje i lokale usługowe.

Z położonych na wyższych kondygnacjach zielonych tarasów będzie można podziwiać panoramę Warszawy. Chmielna 89 oferuje niecałe 25 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej rozmieszczonej na 13 piętrach.

Biurowiec zostanie oddany do użytku w IV kwartale 2019 roku. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Epstein.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.