Zapełnił się biurowiec Equator IV przy Alejach Jerozolimskich


2021.06.28
Autor: Urbanity.pl
Wynajęcie 650 mkw. powierzchni biurowej w Equatorze IV przez spółkę Inoffice sprawiło, że poziom komercjalizacji biurowca osiągnął już 100 proc.

Inoffice zwiększył powierzchnię biur w budynku biurowym Equatorze IV, który stanowi część kompleksu Equator Office Park w Alejach Jerozolimskich w Warszawie. Wynajęcie dodatkowej przestrzeni sprawia, że biurowiec osiągnął już pełny poziom wynajmu.

Equator IV to budynek biurowy klasy A z 2018 roku, który oferuje 20 800 mkw. powierzchni do wynajęcia oraz 226 miejsc parkingowych w podziemnej hali garażowej. Do grona najemców biurowca należą takie firmy jak: Fiserv, Tivo, Colian, Inoffice, Unum, Linux Polska czy klub fitness ZDROFIT, Execon One oraz Edwards Lifesciences Polska z branży medycznej.

Inoffice to firma działająca na warszawskim rynku branży biur serwisowanych i wirtualnych oraz sal konferencyjnych, która obecna jest w Equatora IV od września 2018 roku. Najemca zajmuje całe 10 piętro o powierzchni prawie 1 500 mkw. Teraz zwiększa ją o 40 proc. na 9 piętrze. Nowa wynajęta przestrzeń elastycznych biur zostanie oddana do użytku na początku lipca 2021 r.

Equator IV jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Very Good. Za projekt architektoniczny odpowiada APA Wojciechowski. Obiekt
w listopadzie 2019 r. został zakupiony przez CPI Property Group. Poprzedni właściciel biurowca - Karimpol Polska – odpowiadał za komercjalizację ostatnich wolnych powierzchni w biurowcu.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.