Linux Polska wynajmuje biura w biurowcu Equator IV


2018.05.15
Autor: Urbanity.pl
Biurowiec Equator IV w Warszawie stanie się od sierpnia miejscem pracy dla pracowników firmy Linux Polska, która zdecydowała się wynająć 570 mkw. powierzchni biurowej. Właścicielem budynku jest Karimpol, którą w procesie komercjalizacji reprezentuje agencja JLL.

Spółka Linux Polska, jako lider otwartych technologii na polskim rynku, która pomaga klientom w transformacji IT i adopcji rozwiązań Open Source, zdecydowała się wynająć biura w biurowcu Equator IV w Warszawie. Firma zajmie w sierpniu 570 mkw. powierzchni na 11. piętrze inwestycji. W procesie komercjalizacji firmę Karimpol reprezentowała agencja doradcza JLL.

Z przyjemnością obserwujemy, jak Equator IV zyskuje nowych najemców, a zainteresowanie firm tym obiektem stale rośnie. Obecnie negocjujemy umowy na wynajęcie kolejnych 10 000 mkw. przestrzeni i jest to proces w zaawansowanej fazie
powiedział: Jarosław Prawicki, Dyrektor Najmu w Karimpol Polska

Equator IV to nowoczesny budynek biurowy, który w czerwcu br., zostanie oddany do użytku. Inwestycja zlokalizowana przy Al. Jerozolimskich 100 na warszawskiej Ochocie, oferuje 35 000 mkw. powierzchni, z czego 20 130 mkw. przeznaczono pod biura, a 682 mkw. pod działalność handlowo-usługową oraz stołówkę.

Biurowiec otrzymał certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia APA Wojciechowski.

Wśród najemców Equator IV znajdą się m.in. sieć fitness klubów Zdrofit oraz firma Inoffice Group.

Inne wiadomości o Equator IV, APA Wojciechowski Architekci, Karimpol Polska, JLL Poland

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.