Inoffice wynajmuje biura na warszawskiej Ochocie


2018.02.06
Autor: Urbanity.pl
Podpisana została umowa najmu powierzchni biurowej w warszawskim biurowcu Equator IV, który powstaje na Ochocie. Z początkiem września br., do budynku wprowadzi się firma Inoffice Group.

Przyszły najemca biurowca Equator IV to firma z sektora profesjonalnych usług dla biznesu. Inoffice Group to firma działająca na warszawskim rynku branży biur serwisowanych, wirtualnych i sal konferencyjnych od ponad 10 lat. Do budynku pracownicy wprowadzą się z początkiem września br., gdzie zajmą prawie 1 500 mkw. powierzchni na całym 10. piętrze. Najemcę w procesie komercjalizacji reprezentowała firma Pro Value.

Biurowiec Equator IV będzie nowoczesnym obiektem biurowym, który powstaje przy Alejach Jerozolimskich 100 w Warszawie. Obecnie na placu budowy trwa demontaż rusztowania i już niebawem budynek będzie w całości odsłonięty. Warszawski biurowiec oferuje prawie 35 000 mkw. powierzchni, z czego 20 130 to biura w standardzie technicznym klasy A. Na parterze znajdą się lokale handlowo-usługowe o powierzchni 682 mkw.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest Warbud, a za projekt architektoniczny odpowiada pracownia APA Wojciechowski. Komercjalizacją biurowca zajmują się wspólnie firmy JLL oraz Colliers. Inwestorem jest Grupa Karimpol. Equator IV jest certyfikowany w systemie BREEAM na poziomie Very Good.

Inne wiadomości o Equator IV, Warbud, APA Wojciechowski Architekci, Karimpol Polska

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.