Za rok otwarcie biurowca Wola Retro w Warszawie

2018.08.08

Budynek biurowy Wola Retro, którego inwestorem jest spółka LC Corp, zostanie oddany do użytku w lipcu 2019 roku. Równolegle do budowy trwa komercjalizacja biurowca.

Biurowiec Wola Retro w Warszawie składa się z istniejącego budynku z lat 30-tych ubiegłego wieku, który poddawany jest rewitalizacji oraz nowego, 7-piętrowego obiektu. Łączna powierzchnia najmu inwestycji to 24 500 metrów kwadratowych, z czego do wynajęcia pozostało 12 000 mkw.

Realizacja warszawskiego projektu firmy LC Corp przebiega zgodnie z harmonogramem.

Wola Retro to wyjątkowa inwestycja łącząca historię z nowoczesnością. Historyczny budynek po rewitalizacji stanie się nowoczesnym biurowcem o najwyższych standardach. Nad nim górować będą dwa nowe budynki klasy A wysokie na 9 i 14 kondygnacji. Już teraz na etapie budowy Wola Retro cieszy się dużym zainteresowaniem najemców – zarówno ze względu na ciekawą architekturę, standard jak i położenie w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy – mówi Izabela Miśta, Manager ds. Najmu, LC Corp SA.

Generalnym wykonawcą biurowca jest firma Budimex. Autorami projektu są architekci z pracowni Kuryłowicz & Associates – prof. dr hab. Ewa Kuryłowicz oraz Piotr Żabicki.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Wola Retro, Autorska Pracownia Architektury Kuryłowicz & Associates, Budimex, Develia

Komentarze


  • michał21
    Gość
    2018-08-09 11:59:34
    Wizualizacja wygląda imponująco, jestem ciekaw efektu końcowego. Oby wszystko poszło zgodnie z planem.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.