Wbita zostanie pierwsza łopata pod inwestycję Bohema - Strefa Pragi

2018.06.07

14 czerwca br. wbita zostanie symboliczna pierwsza łopata na działce przy ulicy Szwedzkiej 20 na Pradze, gdzie firma Okam zrealizuje kompleks wielofunkcyjny Bohema - Strefa Praga.

Pomimo, że pierwsze prace budowlane przy ulicy Szwedzkiej trwają od kwietnia tego roku, to dopiero teraz odbędzie się uroczystość inaugurująca rozpoczęcie realizacji warszawskiego projektu Bohema - Strefa Pragi.

Do pierwszego kwartału 2020 roku deweloper zrealizuje trzy budynki mieszkalne, w których znajdą się 303 lokale o zróżnicowanych metrażach od 27 do 135 mkw oraz 8 lokali usługowo-handlowych. Przyszli mieszkańcy będą mieli również do dyspozycji 312 miejsc parkingowych. Łączna powierzchnia użytkowa I etapu Bohemy wyniesie 15 800 mkw.

W drugiej połowie 2018 roku rozpocznie się rewitalizacja starych pofabrycznych obiektów również wchodzących w skład etapu I całej inwestycji. Generalnym wykonawcą pierwszej fazy projektu jest firma Unibep.

Na terenie inwestycji działa już pierwszy lokal usługowy, który powstał w historycznym budynku dawnej Glicerynowni. Obecnie mieści się tam biuro Okam.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.