Warszawski Koneser przyciąga kolejnego najemcę

2017.05.16

Grupa Ogilvy zdecydowała się wynająć powierzchnie biurowe w nowym warszawskim projekcie - Centrum Praskie Koneser. Przyszły najemca jest częścią holdingu WPP, globalnej grupy komunikacyjnej.

Centrum Praskie Koneser powstaje na działce w kwartale ulic Ząbkowskiej, Markowskiej, Białostockiej i Nieporęckiej na warszawskiej Pradze. Grupa Ogilvy zajmie biura w budynku P, do których przeprowadzi się w 2018 roku.

Na terenie dawnej Warszawskiej Fabryki Wódek powstaje wyjątkowy obiekt wielofunkcyjny, który zaoferuje m.in. 25 500 mkw. powierzchni biurowej. Wśród najemców znajdziemy takie firmy jak Atende S.A., Clico, RK Legal, Energy Solutions czy też Dago Centrum.

W Koneserze owarty zostanie pierwszy w naszym kraju hotel Moxy, który należy do Marriott International. W kompleksie znajdzie się również pierwszej na świecie Muzeum Polskiej Wódki. Wśród pozostałych najemców warszawskiej inwestycji znajdą się takie marki jak jak nju mobile, Philips, Tesco, Allianz, BP, Unilever, IBM, Ford i TK Maxx.

Centrum Praskie Koneser jest realizowane przez Grupę Liebrecht & wooD i BBI Development S.A. Dwa lata temu w Koneserze otwarty został Campus Warsaw, czyli inicjatywa Google dla start-opów.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Centrum Praskie Koneser, Liebrecht & wooD Polska, BBI Development NFI

Komentarze


  • kamil wabik
    Gość
    2017-05-28 15:17:27
    Koneser to bardzo duża nadzieja dla Pragi. Ilość chętnych do otwarcia biur sklepów czy knajp wewnątrz jest niesamowita.
    Powstaną nowe mieszkania miejsca pracy i co najważniejsze możliwości do spędzenia czasu wolnego nie tylko dla samych mieszkańców Pragi ale i całej stolicy. Koneser będzie może nawet wizytówką Pragi jak za dawnych lat.

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.