Warszawski Business Garden oddany do użytku


2017.06.01
Autor: Urbanity.pl
Zakończyła się budowa drugiego etapu kompleksu biurowego Business Garden Warszawa, który zlokalizowany jest przy ulicy Żwirki i Wigury. Inwestorem stołecznego projektu jest firma Vastint Poland.

II etap Business Garden w Warszawie to pięć biurowców o powierzchni najmu na poziomie 56 000 metrów kwadratowych. W tej części kompleksu powstał również ogród wraz z elementami infrastruktury drogowej.

Warszawska inwestycja położona jest przy jednej z głównych arterii miasta, przy ulicy Żwirki i Wigury w dzielnicy Włochy.

Kompleks biurowy Business Garden tworzy obecnie siedem biurowców, które dysponują łącznie powierzchnią 90 000 mkw. Powierzchnia ogrodu wraz z powierzchnią biologicznie czynną zielonych dachów zajmuje aż 60 proc. terenu kompleksu. Inwestor ubiega się o najwyższy poziom certyfikacji LEED.

W obrębie kompleksu funkcjonuje hotel na ponad 200 pokoi, centrum konferencyjne z 8 salami i restauracja. Wkrótce otwarta zostanie również kantyna, sklep spożywczy, fitness club oraz szereg punków usługowych.

Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia JSK, a generalnym wykonawcą inwestycji była firma Hochtief Polska.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.