Nowa część Business Garden z nowymi najemcami

2018.02.08

Dassault Systemes oraz Vershold Holding Poland to nowi najemcy wielofunkcyjnego kompleksu Business Garden w Warszawie. Firmy, które swoje biura będą miały w nowo wybudowanej części inwestycji, zajmą łącznie 1 100 metrów kwadratowych.

Pierwszy z nowych najemców - firma Dassault Systemes - to wiodący na świecie producent oprogramowania do inżynierii i projektowania 3D CAD. Z kolei Vershold Holding Poland jest dostawcą kompleksowych usług i rozwiązań logistycznych przeznaczonych dla sprzedawców detalicznych. Firmy ulokowały swoje siedziby w nowej części Business Garden, zajmując łącznie 1 100 mkw.

Warszawski wielofunkcyjny kompleks przy jednej z głównych arterii miasta Żwirki i Wigury, składa się z siedmiu biurowców o łącznej powierzchni 90 000 mkw. Budynki posiadają certyfikat LEED Platinum. Teren ogrodu wraz z powierzchnią biologicznie czynną zielonych dachów zajmuje aż 60% terenu kompleksu.

Warszawski Business Garden dysponuje również hotelem na ponad 200 pokoi, centrum konferencyjnym z ośmioma salami i restauracją. Wkrótce, w nowej części kompleksu otwarta zostanie kantyna, sklep spożywczy, fitness club oraz drobnych szereg punków usługowych.

Właścicielem kompleksu jest Vastint Polska.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.