Continental z siedzibą w Business Garden Warszawa


2018.04.16
Autor: Urbanity.pl
Kolejnym najemcą warszawskiego kompleksu biurowego Business Garden została firma Continental Opony Polska, światowego producenta opon i wiodącego dostawcy rozwiązań dla motoryzacji. Continental reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Continental Opony Polska funkcjonuje na polskim rynku od 1996 roku i należy do koncernu Continental, założonego w Hanowerze w 1871 roku. Obecnie firma zatrudnia ponad 235 000 pracowników w 61 krajach.

Firma Continental zamieni dotychczasową powierzchnię przy Al. Krakowskiej, którą zajmowała przez 17 lat, na nowoczesny kompleks biurowy Business Garden, gdzie zajmie 1 566 metrów kwadratowych powierzchni. Pracownicy firmy wprowadzą się do nowej siedziby jesienią tego roku.

Inwestycja Business Garden Warszawa to siedem nowoczesnych biurowców o łącznej powierzchni 90 000 mkw. Kompleks zlokalizowany jest przy ulicy Żwirki i Wigury i składa się również z hotelu, centrum konferencyjnego, restauracji i klubu fitness. Business Garden Warszawa, która posiada certyfikat LEED Platinum, należy do Vastint Poland.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.