Sektor finansowy w kompleksie Business Garden Warszawa

2018.01.29

Vastint Poland podpisał dwie umowy najmu na łączną powierzchnię 4 500 metrów kwadratowych w warszawskim kompleksie biznesowym Business Garden. Dwie firmy z sektora finansowego wprowadzą się do kompleksu w połowie 2018 roku.

Business Garden Warszawa to kompleks biurowy, który zlokalizowany jest przy ulicy Żwirki i Wigury. Inwestycja składa się z siedmiu biurowców o łącznej powierzchni najmu na poziomie 90 000 mkw. Budynki posiadają certyfikat LEED Platinum.

Wyróżniającą cechą warszawskiego Business Garden jest nietuzinkowa architektura zabudowy oraz otwarty na otaczającą przestrzeń miasta ogród, w którym usytuowano strefy wypoczynku i pracy z dostępem do Wi-Fi. Teren ogrodu wraz z powierzchnią biologicznie czynną zielonych dachów zajmuje aż 60% terenu kompleksu.

Na terenie kompleksu znajduje się również hotel na ponad 200 pokoi, centrum konferencyjne z 8 salami i restauracja. Niebawem, w nowej części kompleksu otwarta zostanie kantyna, sklep spożywczy, fitness club oraz szereg drobnych punków usługowych.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.