W przyszłym miesiącu otwarcie warszawskiej galerii Plac Vogla

2015.09.18

Na 22 października bieżącego roku zaplanowano oficjalne otwarcie galerii handlowej Plac Vogla w Warszawie. Inwestycja powstaje na działce pomiędzy ulicami Sytą, Zaściankową, Łokciową i Vogla. Inwestorem projektu jest firma Ghelamco Poland.

Plac Vogla to galeria handlowa o powierzchni około 5000 metrów kwadratowych, która powstaje pomiędzy ulicami Sytą, Zaściankową, Łokciową i Vogla na warszawskim Wilanowie. Największym najemcą obiektu będą delikatesy Alma o powierzchni 1500 mkw. Wśród pozostałych marek jakie znajdziemy w galerii będą m.in. drogeria Rossmann, salonik prasowy Kolportera, sklep mięsny Wierzejki, sklep wielobranżowy Pepco i salon fryzjersko-kosmetyczny Lok&Roll.

Obecnie na terenie inwestycji trwają już prace wykończenie. Bryła budynku jest już gotowa. Jak poinformował inwestor projektu - firma Ghelamco - oficjalne otwarcie Placu Vogla zaplanowano na 22 października bieżącego roku. Projekt architektoniczny galerii przygotowała pracownia Arch Magic, a generalnym wykonawcą jest firma Erbud.

Obok powstającej galerii, od strony ulicy Sytej powstać ma sieć Biedronka. Inwestor dysponuje już pozwoleniem na realizację inwestycji, ale póki co nie podaje dokładnych terminów.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze


  • RR
    Gość
    2015-09-20 14:31:33
    podoba mi się, ładnie usytuowane wśród zieleni, jakieś neony by się tylko przydały

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.