Zapełnia się warszawski Plac Vogla

2015.07.23

Dwie nowe marki pojawią się w powstającym na warszawskim Wilanowie centrum handlowym Plac Vogla, które realizowane jest przez firmę Ghelamco. Po podpisaniu dwóch nowych umów, poziom komercjalizacji obiektu wynosi około 65 procent.

Plac Vogla powstaje między ulicami Sytą, Zaściankową, Łokciową i Vogla na wa warszawskim Wilanowie. Parterowy budynek zaoferuje prawie 5000 mkw., powierzchni z licznymi lokalami handlowo-usługowymi, kawiarniami i restauracjami. Dla zmotoryzowanych przygotowany zostanie parking samochodowy na 169 aut.

Wśród nowo podpisanych umów jest sklep wielobranżowy Pepco oraz salon fryzjersko-kosmetyczny Lok&Roll. Pierwszy najemca wynajmie lokal o powierzchni 350 mkw., natomiast salon fryzjerski będzie miał powierzchnię około 100 mkw.

Wcześniej podpisano już umowy m.in. z delikatesami Alma, salonem optycznym Optyk Tondryk, Apteką Cosmedica, salonikiem prasowym Kolporter, biurem podróży Active Travel, drogerią Rossmann oraz pralnią ekologiczną Lemon Fresh.

Łącznie w warszawskim centrum wynajęte jest już ponad 3 200 mkw, co stanowi około 65% dostępnej powierzchni handlowo-usługowej.

Oddanie inwestycji do użytku zaplanowano na przełomie września i października tego roku. Generalnym wykonawcą budynku jest firma Erbud.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.