Ghelamco sprzedaje popularny kompleks handlowy w warszawskiej dzielnicy Wilanów


2022.12.01
Autor: Bartosz Motorek
Funkcjonujący od 2015 roku Plac Vogla w warszawskiej dzielnicy Wilanów ma nowego właściciela, którym została grupa inwestycyjna LCP Properties. Firma planuje w przyszłym roku budowę obiektów w formule deweloperskiej.

Plac Vogla to kompleks handlowy o powierzchni 5 000 mkw., na której funkcjonują 24 lokale usługowe, sklepy, restauracje, kawiarnie, przedszkole oraz miejskie centrum kultury. Otwarty w 2015 roku park handlowy posiada parking na 169 stanowisk. Głównymi najemcami są takie marki jak: API Market, Rossmann, Hop Pop – children playroom, LOOP Fitness, Home and Kitchen, Empik i Cosmedica.

Ghelamco poinformowało o podpisaniu umowy sprzedaży Placu Vogla na Wilanowie. Nowym właścicielem obiektu została grupa inwestycyjna LCP Properties, która w październiku tego roku nabyła od dewelopera także park handlowy Prochownia Łomianki.

Plac Vogla doskonale wpisał się w potrzeby mieszkańców Wilanowa, którzy chętnie spędzają tu czas i robią zakupy. To jednocześnie już drugi - po Prochowni Łomianki - obiekt handlowo-usługowy z naszego portfolio, w który zainwestowało LCP Properties. Przekazując go w ręce tak doświadczonego na tym rynku inwestora mamy pewność, że nadal pozostanie on ważnym miejscem dla lokalnej społeczności
powiedział: Jeroen van der Toolen, dyrektor zarządzający Ghelamco na Europę Środkowo-Wschodnią

Nowy właściciel obiektu w przyszłym roku ruszy szerzej z budową obiektów w formule deweloperskiej – w tym celu wytypował i zabezpieczył już działki oraz prowadzi rozmowy z firmami wykonawczymi.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.