Trzeci biurowiec firmy Waryński w Warszawie


2020.11.02
Autor: Urbanity.pl
Waryński S.A. Grupa Holdingowa planuje w Warszawie budowę kolejnego budynku biurowego. Inwestycja ma wystartować na przełomie 2021 i 2022 roku.

Spółka obecnie realizuje zarówno projekty komercyjne i mieszkaniowe na terenach położonych przy ulicy Jana Kazimierza w Warszawie. Po wybudowaniu biurowca EQlibrium, firma prowadzi budowę kameralnego budynku EQ2. W budowie są również dwie inwestycje mieszkaniowe - Miasto Wola i Stacja Kazimierz o łącznej powierzchni użytkowej ponad 91 000 mkw.

Projekty mieszkaniowe Waryński S.A. będą gotowe w latach 2022 - 2023 roku. Do oddania pozostał ostatni z 9 budynków w inwestycji Miasto Wola oraz trzy z 8 budynków w inwestycji Stacja Kazimierz.

W sąsiedztwie EQlibrium powstaje butikowy ośmiokondygnacyjny biurowiec EQ2. Inwestycja o powierzchni prawie 3 000 mkw. będzie gotowa na początku 2021 roku.

Firma od 2019 roku jest również obecna poza granicami Warszawy. W Gdańsku pomiędzy ulicami Żabi Kruk, a Rzeźnicką powstaje inwestycja ATOL. Jeszcze w tym roku wydane ma zostać pozwolenie na użytkowanie.

Poza realizacją kilku projektów, Grupa Waryński prowadzi aktualnie z partnerami rozmowy dotyczące przyszłych inwestycji. - Z uwagi na poufność negocjacji nie możemy jeszcze zdradzić szczegółów. Niemniej jednak, jeżeli pertraktacje powiodą się i zostaną zakończone ustalenia biznesowe, w najbliższych latach weźmiemy udział w spektakularnych i bardzo prestiżowych realizacjach – mówi Bogdan Borkowski.

Na warszawskich Odolanach firma planuje budowę budynku biurowo-usługowego. Inwestycja ma wystartować na przełomie 2021 i 2022 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.