Zakończyła się trwająca blisko dekadę budowa osiedla Stacja Kazimierz na Woli


2022.09.26
Autor: Monika Kiereś
Pięć etapów, 8 lat budowy, kwartał pomiędzy ulicami Jana Kazimierza, Worcella i Ordona na Woli, ponad 600 mieszkań - tak prezentuje się gotowa inwestycja spółki Cordia w Warszawie. Oddany został właśnie do użytku ostatni etap Stacji Kazimierz. Jest to jeden z największych projektów tego typu w dzielnicy.

Stacja Kazimierz na warszawskiej Woli to osiedle należące do Cordii spółka Polnord S.A. , która wspólnie z partnerem - firmą Waryński S.A. Grupa Holdingowa – zrealizowała pięcioetapowy projekt mieszkaniowy w kwartale pomiędzy ulicami Jana Kazimierza, Worcella i Ordona. Inwestycja budowana była od 2014 roku.

W najnowszym, V etapie Stacji Kazimierz wybudowane zostały dwa, kilkupiętrowe budynki, a w nich 96 mieszkań i 4 lokale usługowe. Pierwsi nowi właściciele odebrali klucze 20 września.

Łącznie w ramach inwestycji powstało 639 mieszkań na powierzchni około 24 000 mkw., i jest to jeden z największych tego typu projektów na Woli. Oferta inwestycja składała się głównie z mieszkań 2 i 3-pokojowych, jednak nie zabrakło także dużych apartamentów o powierzchni od 97 do 113 mkw. Każdy lokal dysponuje tarasem, balkonem lub loggią. Same budynki natomiast wyróżnia wysokiej jakości, elegancka elewacja urozmaicona okładzinami w naturalnych kolorach drewna oraz kamieniem na parterze. Na terenie osiedla powstały place wypoczynkowe oraz elementy oświetlenia i małej architektury.

W sprzedaży znajdują się jeszcze ostatnie wolne mieszkania od 39 do 113 mkw.

Komentarze


  • nieznany
    Gość
    2022-09-27 11:30:06
    całkiem spoko to wyglada

Odpowiedz

Komentujesz jako gość.