Jest pozwolenie na budowę drugiego etapu Stacji Kazimierz w Warszawie


2015.07.20
Autor: Urbanity.pl
Grupa Waryński i Polnord dysponuje już prawomocnym pozwoleniem na realizację drugiego etapu warszawskiej inwestycji Stacja Kazimierz. Inwestor poinformował również o rozpoczęciu sprzedaży 111 lokali mieszkalnych, które powstaną w tej części projektu.

Stacja Kazimierz to zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych, które powstają na warszawskiej Woli, przy ulicy Jana Kazimierza. W ramach drugiego etapu powstanie kaskadowy budynek z 111 mieszkaniami o metrażu od 35 do 106 metrów kwadratowych oraz pięć lokali handlowo-usługowych o łącznej powierzchni ponad 602 mkw. Pierwsze prace budowlane rozpoczną się w czwartym kwartale bieżącego roku.

Na parterze przewidziano lokale handlowo-usługowe, a pod obiektem parking na 117 miejsc parkingowych.

Osiedle składa się z budynków o wysokości od sześciu do dziewięciu kondygnacji. Kompleks jest monitorowany, mieszkania posiadają komórki lokatorskie oraz miejsca na rowery. Do każdego lokalu przynależą loggie, balkony lub tarasy. Docelowo osiedle składać się będzie z około 650 lokali mieszkalnych o powierzchni użytkowej wynoszącej około 44 tys. mkw.

Ceny ofertowe m kw. mieszkań drugiego etapu inwestycji rozpoczynają się od 6 975 zł. Oddanie drugiej fazy projektu do użytku zaplanowano na pierwszy kwartał 2017 roku.

Dobiega końca realizacja pierwszego etapu kompleksu, który składa się z 179 mieszkań o powierzchni od 27 do 91 mkw., oraz pięciu pomieszczeń komercyjnych. Dotychczas swoich nabywców znalazło już ponad 80 proc. mieszkań.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.