Gotowy I etap osiedla Stacja Kazimierz w Warszawie


2016.04.06
Autor: Urbanity.pl
Grupa Waryński i Polnord otrzymały prawomocne pozwolenie na użytkowanie dla pierwszego etapu warszawskiej inwestycji Stacja Kazimierz. W chwili oddania budynku do użytku pozostały dostępne trzy mieszkania.

W pierwszym etapie Stacji Kazimierz powstało 179 mieszkań o metrażach od 27 do 91 metrów kwadratowych. Dodatkowo na parterze deweloper zaplanował pięć lokali handlowo-usługowych. Wszystkie mieszkania na piętrach mają balkony, a lokale na parterze ogródki. Pierwszy etap inwestycji objął realizację budynków skupionych wokół wydzielonego wewnętrznego patio.

Obecnie trwa budowa i sprzedaż mieszkań drugiego etapu. Łącznie w tej części inwestycji powstanie 111 mieszkań z czego ponad 50 proc. już została sprzedana. Metraż lokali został rozplanowany od 35 do 106 m kw. Oddanie do użytku drugiego etapu zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Docelowo całe osiedle Stacja Kazimierz zaoferuje około 650 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 44 tys. m kw. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Budimex S.A.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.