Pierwszy etap Stacji Kazimierz z wiechą


2015.06.26
Autor: Urbanity.pl
Na budowie warszawskiego osiedla Stacja Kazimierz, które powstaje na warszawskiej Woli odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy. Pierwszy etap inwestycji zostanie oddany do użytku w pierwszym kwartale przyszłego roku. Inwestorami projektu jest Grupa Waryński i Polnord.

Wczoraj, 25 czerwca, po ponad roku budowy, generalny wykonawca - firma Budimex, zawiesiła symboliczną wiechę na ostatniej kondygnacji budynku pierwszego etapu inwestycji. W tej fazie projektu powstanie 179 mieszkań w kaskadowych budynkach, które skupione zostaną wokół wydzielonego patio.

Stacja Kazimierz powstaje w miejscu dawnych hal montażowych Zakładów Waryńskiego na warszawskiej Woli. Pierwszy etap inwestycji to kompleks budynków mieszkalnych wielorodzinnych z 179 lokalami o metrażu od 27 do 91 metrów kwadratowych oraz pięcioma lokalami handlowo-usługowymi. Wszystkie mieszkania usytuowane powyżej parteru mają balkony lub loggie, a lokale znajdujące się na pierwszej kondygnacji posiadają ogródki.

Dotychczas swoich nabywców znalazło już ponad 80 proc. lokali tego etapu. Oddanie do użytku tej fazy projektu zaplanowano na pierwszy kwartał przyszłego roku.

Docelowo całe osiedle składać się będzie z 680 mieszkań o powierzchni użytkowej wynoszącej 42 tys. mkw.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.