Wiecha na kameralnym biurowcu EQ2 na Woli

2020.06.17

Na powstającym budynku biurowym EQ2 w Warszawie zawieszona została tradycyjna wiecha, co oznacza, że zakończone zostały prace konstrukcyjne.

Biurowiec EQ2 osiągnął już swoją docelową wysokość, kończąc tym samym etap prac konstrukcyjnych. Z tego powodu odbyła się uroczystość zawieszenia symbolicznej wiechy na szczycie budynku.

EQ2 to inwestycja o charakterze biurowym, należąca do Grupy Holdingowej Waryński. Na warszawskiej Woli, u zbiegu ulic Wschowskiej i Ordona powstaje kameralny biurowiec o powierzchni ponad 4 300 mkw. klasy A. EQ2 uzupełniony zostanie o przestrzeń usługową na parterze. Na terenie biurowca znajdzie się miejsce ładowania aut elektrycznych, natomiast na dachu rozmieszczone zostaną ule miejskie.

Pierwsze prace budowlane rozpoczęły się we wrześniu 2019, a już z końcem lutego br., inwestycja osiągnęła stan zero. W technologii ścian szczelinowych wykonana została dwukondygnacyjna część podziemna biurowca z miejscami parkingowymi. Obecnie wykonawca przystępuje do prac wykończeniowych na elewacji oraz we wnętrzu obiektu.

Pierwsi najemcy wprowadzą się do EQ2 w I kwartale 2021 roku. Ekologiczny charakter inwestycji potwierdzi certyfikat BREEAM na poziomie Very Good. Komercjalizacją biurowca zajmuje się firma Walter Herz.

Źródło: Urbanity.pl

Inne wiadomości o Biurowiec EQlibrium 2, Waryński Grupa Holdingowa, Walter Herz

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.