Kameralny biurowiec przy Ordona pokrywa się szklaną elewacją


2020.09.14
Autor: Urbanity.pl
Trwają zaawansowane prace na budowie biurowca EQ2, który przy ulicy Wschodniej realizuje Grupa Waryński.

Kończy się montaż szklanej elewacji na budynku biurowym EQ2, który u zbiegu ulicy Wschowskiej z Ordona w Warszawie realizuje Grupa Waryński. Rozpoczęły się już również prace związane z wykończeniem wnętrz części wspólnych. Inwestycja przebiega zgodnie z harmonogramem.

Zakończyły się roboty konstrukcyjne i żelbetowe, a także prace związane z pokryciem dachu budynku. Wewnątrz kameralnego budynku biurowego instalowana jest teraz infrastruktura sanitarna i elektryczna. Montaż szklano-aluminiowej fasady EQ2 jest na etapie 70 proc. Ruszyły już również prace związane z wykończeniem wnętrz obiektu.

EQ2 to 8-kondygnacyjny biurowiec, który budowany jest w sąsiedztwie istniejącego już budynku EQlibrium. Łącznie w powstającym biurowcu, który zaprojektowany został przez pracownię Open Architekci, dostępnej będzie ponad 4 300 mkw. powierzchni użytkowej klasy A. Na każdej z kondygnacji EQ2 znajduje się około 370 mkw. powierzchni biurowej.

W parterze budynku przewidziano przestrzeń handlowo-usługową o powierzchni 186 mkw. z dużymi przeszklonymi witrynami z ekspozycją na ulicę Ordona. Wjazd do garażu znajdował się będzie od strony ulicy Wschowskiej. Na dachu EQ2 zaplanowano zielony taras.

Komercjalizacją biurowca zajmuje się firma Walter Herz. Pierwsi najemcy wprowadzą się do biurowca na początku 2021 roku.

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.