Samochodowa 2 z Funduszem Mieszkań na Wynajem

2016.03.10

Przy ulicy Samochodowej 2, na warszawskim Mokotowie powstaje budynek mieszkalny z częścią biurowo-usługową, który realizowany jest w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem. Oddanie obiektu do użytku planowane jest przełom I i II kwartału 2017 roku.

Od lipca ubiegłego roku, na działce przy ulicy Samochodowej 2 na Mokotowie, powstaje budynek mieszkalny, w którym znajdzie się 97 lokali z czego 8 mieszkań jednopokojowych, 61 dwupokojowych, 26 trzypokojowych oraz 2 czteropokojowe. Dodatkowo w obiekcie znajdzie się 19 lokali biurowych oraz 3 handlowo-usługowe. Pod 9-kondygnacyjnym budynkiem mieściła się będzie 2-poziomowa hala garażowa na 133 stanowiska.

Atrakcyjna lokalizacja to główny atut naszej nowej inwestycji, położonej w samym sercu Mokotowa, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów, Pól Mokotowskich oraz stacji metra: Wierzbno i Wilanowska. Nasza oferta to optymalna propozycja dla osób pracujących w pobliskich biurowcach, to dla nich możliwość efektywnego zarządzania własnym czasem, poprzez znaczne jego zaoszczędzenie na dojazdach do pracy


? powiedział Ryszard Słowiński, prezes zarządu BGK Nieruchomości.

Deweloperem projektu jest firma Budner Development, a generalnym wykonawcą inwestycji jest Budner S.A. Budynek ma zostać oddany do użytku na koniec pierwszego kwartału przyszłego roku.

Źródło: Urbanity.pl

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.