Gotowe mieszkania inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem w Warszawie


2017.02.07
Autor: Urbanity.pl
Wydane zostało pozwolenie na użytkowanie dla inwestycji przy ulicy Samochodowej na warszawskim Mokotowie, która powstała w ramach Funduszu Mieszkań na Wynajem. Generalnym wykonawcą budynku była firma Fundamental Group.

Przy ulicy Domaniewskiej, róg Samochodowej, powstał budynek z 97 mieszkaniami, 19 lokalami biurowymi oraz 3 pomieszczeniami usługowymi. Pod obiektem znajduje się 2-poziomowy parking samochodowy na 133 stanowiska. W budynku znajdzie się 8 mieszkań jednopokojowych, 61 dwupokojowych, 26 trzypokojowych oraz 2 czteropokojowe.

Obecnie trwają prace wykończeniowe mieszkań pod tzw. "klucz". Równolegle trwa komercjalizacja lokali usługowych, gdzie negocjowana jest umowa z operatorem spożywczym i restauracyjnym. Jak podaje Tomasz Siwak z Funduszu Mieszkań na Wynajem, mieszkania zostaną wprowadzone do oferty w drugim kwartale br.

Prace budowlane inwestycji przy ulicy Samochodowej 2 rozpoczęły się w lipcu 2015 roku. Planowany termin jej zakończenia "pod klucz z meblami" przewidziany jest na II kwartał bieżącego roku roku.

Inne wiadomości o Mokotów City

Komentarze

Brak wpisów.

Napisz komentarz

Komentujesz jako gość.